درباره آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای نمونه

۲۰ سال سابقه کار درخشان
_

شغل آرایشگری به اشتراک گذاشتن تجربه، تخصص، اشتیاق و دیدتان در زمینه آموزشگاه آرایشگری مردانه است که هر روزه با استفاده از هنر آرایش و پیرایش روی مو و صورت مشتریان به نمایش می گذارید. برای آموزش دیدن اصولی و گرفتن مجوز باید دوره های سه تا شش ماهه تئوری و عملی آموزشگاه هایی را که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور کار می کنند، بگذرانید. بعد در آزمون وزارت کار شرکت کنید و مدرک معتبر فنی و حرفه ای بگیرید.

لازم است که بدانید آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای نمونه یکی از بهترین آموزشگاه های آرایشگری در تهران است. این آموزشگاه به دلیل بهره گیری از اساتید مجرب در دسته برترین آموزشگاه های آرایشگری قرار گرفته است. شما عزیزان اگر قصد یادگیری این حرف آینده دار را دارید می توانید با تلفن های تماس آموزشگاه تماس بگیرید.

در پایان آموزش مهارت های فنی خاصی در مورد (مدل مو، انواع پاکسازی پوست، زیبایی، رنگ آمیزی، صاف کردن، مدل مو مردانه، … ) را کسب خواهید کرد. البته توصیه ها، نکات و تکنیک هایی از تیم آموزشی ما نظیر ارتباط با مشتری، فروش محصولات و خدمات برای بهینه سازی آموزش شما در نظر گرفته شده است. چنانچه که تصمیم دارید تکنیک خود را بهبود ببخشید، می توانید با متخصصان و تیم حرفه ای با تجربه سرای نمونه در زمینه آموزش همکاری کنید. پس از گذراندن دوره های آموزشی در سرای نمونه، بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران و وارد شدن به بازار کار، این موسسه هم چنان پشتیبانی به شما را ضمانت کرده و همراهی شما را تا مدتی مشخص بر عهده دارد.

ارائه مدرک معتبر و بین المللی

_

مدرک آموزشگاه آرایشگری مردانه یک مدرک معتبر است که معادل با گذراندن 24 واحد درسی است. این مدرک یک جواز کار محسوب می شود که می توان با این مدرک وام اشتغال دریافت کرد. مدرکی که به شما اعطا می شود 3 تا 5 سال سابقه کار در کشورهای دیگر محسوب می شود و اعتباری بین المللی دارد. با دریافت این مدرک می توانید شروع به کار کنید و به طور حرفه ای وارد بازار کار شوید. با کسب مدرک از آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران می توانید در ایران و خارج از کشور کار کنید.

سوالات متداول

_
1- هزینه دوره های آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران چقدر است؟

بستگی به دوره آموزشی که در آن شرکت می کنید دارد. هزینه دوره ها از 650 هزار تومان تا دو میلیون و 600 هزار تومان است. در خصوص هزینه های دوره هایی که در سایت درج نشده، با ما تماس بگیرید.

2- هر دوره آموزش چقدر طول می کشد؟

هر دوره دارای ساعات مخصوص به خود است. در کل دوره ها از 150 ساعت تا 312 ساعت هستند.

3- در آموزشگاه آرایشگری مردانه چه مواردی رو آموزش می دید؟

دوره هایی اعم از بهداشت کار ناخن مردانه، کار با مواد شیمیایی، پیرایشگر مردانه درجه 1، متعادل سازی چهره مردانه، چهره پردازی مردانه، پیرایشگر مردانه درجه 2 و ترمیم موی سر در آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران برگزار می شوند.

4- پس از آموزش مدرک رسمی هم ارائه می دید؟ با این مدرک میشه کار پیدا کرد؟

بله پس از اتمام هر دوره، به هنرجو مدرک قابل ترجمه و بین المللی که به نوعی جواز کار محسوب می شود، اعطا می شود. با این مدرک می توان وام اشتغال گرفت، همچنین در خارج از کشور 3 الی 5 سال سابقه کار محسوب می شود.

5- می توان شهریه دوره های آموزشی را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

بله. شهریه ها را می توان هم به صورت نقد و کامل و هم به صورت قسطی پرداخت کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط اقساطی شهریه ها تماس بگیرید.

6- آیا بعد از آموزش استخدام هم دارید؟ یا جایی را برای کار معرفی می کنید؟

دوره های آموزش آرایشگری مردانه در آرایشگاه سرای نمونه، کاملا حرفه ای و تخصصی برگذار می شوند و پس از اتمام دوره ها، هم تضمین کار و هم استخدام برای هنرجویان وجود دارد.