آموزش آرایشگری آقایان

_

دوره های آموزش آرایشگری مردانه و چهره پردازی و گریم در آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای نمونه

در دوره آموزش آرایشگری مردانه سرای نمونه چه میگذرد؟

آکادمی مو سرای نمونه دارای بخش های مختلفی از اصول آموزش آرایش و پیرایش مردانه اعم از آموزش نحوه کار با انواع ابزارهای آرایشی و پیرایش از جمله ماشین اصلاح ، قیچی پیتاژ ، قیچی پیرایش ، نحوه شانه زنی مو و … است. در این آموزشگاه تمامی دوره ها زیر نظر اساتید با تجربه و دارای گواهی آموزش از وزارت کار و بهداشت و صنف آرایش و پیرایش مردانه صورت می‌گیرد.

پس از گذراندن دوره چگونه میتوان مدرک فنی و حرفه ای دریافت کرد؟

پس‌ از گذراندن دوره‌ های آرایش‌ و‌ پیرایش مردانه در هر یک از درجه های یک و دو کارآموزان مدرک پایان دوره از این آموزشگاه دریافت میکنند و آماده امتحان عملی فنی حرفه ای میشوند تا مدرک رسمی فنی حرفه ای خود را دریافت کنند. تمامی کارآموزان طبق اصول رسمی و علمی دوره آرایشگری با مدرک فنی و حرفه ای آموزش را فرامیگیرند تا در آینده بتوانند بدون هیچ دغدغه ای در این حرفه مشغول به کار شوند. پس از دریافت مدرک فنی حرفه ای آرایشگری مردانه ، دانشجویان میتوانند نسبت به دریافت گواهی بهداشت خود اقدام کرده و پس از گذراندن کلاس های بهداشت و شرکت در آزمون، گواهی بهداشت خود را دریافت کنند و آرایشگاه مردانه تاسیس نمایند.

در دوره اموزش آرایشگری مردانه چه چیز هایی میگذرد؟

آکادمی مو سرای نمونه دارای بخش های مختلفی از اصول آموزش آرایش و پیرایش مردانه اعم از آموزش کار با ابزار های ارایشگری و پیرایش از جمله نحوه کار با انواع ابزار های آرایشی و پیراش از جمله ماشین اصلاح موی سر،قیچی پیتاژ، قیچی پیرایش، قیچی خورد کننده مو، نحوه شانه زنی مو و ….. می باشد. نکته ای که باعث می شود این آموزشگاه را نسبت به آموزشگاه های دیگر برتر و متمایز سازد این می باشد که تمامی دوره ها زیر نظر استادان با تجربه و با مهارت بالا که دارای گواهی نامه آموزش از وزرات کار و بهدات و صنف ارایش گران می باشد صورت میگرد.

چه عواملی باعث می شود که در این اموزشگاه شرکت کنیم؟

یکی از این عواملی که باعث میشود در این اموزش شرکت کنیم بهره جدید از آموزش اصلاح و آرایشگری با مد روز می باشد که تمام چیز هایی که یک آرایش گر ماهر نیاز دارد به شما آموزش می دهد،اگر به دنبال یک کسب و کار پرستیژ و حرفه ای می باشد نیاز می باشد که در یک اموزشگاه شرکت کنید و چه آموزشگاه ای بالا تر و بهتر از اکادمی سرای نمونه برای یاد گرفتن می باشد.

پس از گذراندن دوره چگونه می توان مدرک فنی و حرفه ای دریافت کرد؟

پس از گذراندن دوره های آرایش و پیرایش مردانه در هر یک از درجه های یک و دو کارآموزان مدرک پایان دوره از این آموزشگاه در یافت میکنند و باید خود را آماده امتحان عملی فنی حرفه ای میشوند تا مدرک رسمی خود را به صورت فنی و حرفه ای دریافت کنند.

تمامی کارآموزان طبق اصول رسمی و علمی دوره آرایشگاری را با مدرک فنی و حرفه ای آموزش فرا میگیرند تا بدون هیچ دغدغه ای کسب و کار مورد علاقه خورد یعنی ارایشگری را راه بی اندازند.

از ویژگی هایی که این آرایشگاه نسبت به آرایشگاه دیگه متمایز می سازد:

یکی دیگر از ویژگی های اکادمی سرای مو این است که نسبت به آرایشگاه های دیگر معتبر می باشد،یعنی اینکه آرایشگاه دارای جواز کسب و …. می باشد که هیچ ایرادی ندارد اما بعضی از آرایشگاه ها می باشند که با مدرک دروغین به دنبال گول زدن شما هستند و علاوه بر اینکه چیزی به شما یاد نمی دهند بلکه شما پولتون هم الکی دور ریخته اید.

 • برنامه ریزی دقیق اموزش زیر نظر استادان مجرب
  یکی دیگز از ویژگی هایی که اموزشگاه سرای موی نمونه برای شما فراهم کرده ارائه برنامه اموزشی جامع و مناسب با نیاز های زمان و مد امروزی می باشد، به صورتی که برای تنظیم چنین برنامه ای مطابق استاندار های روزانه کلاس برنامه ای طراحی کرده ایم
در طول مسیر تمامی مراحل زیر به شما آموزش داده میشود

1. بعد از اینکه آموزش شما تکمیل شد و فارق التحصیل شدید امنیت شغلی شما تامین میشود.

 • 2. پیاده سازی تمام نکات بهداشتی در قسمت های مختلف مانند سالن آموزش و سرویس بهداشتی
  3. ارائه مدرک معتبر آرایشگری به هنرجویان بعد از هر دوره
  4. تدریس اصولی و حرفه ای تمامی زمینه ها
  5. لیست دوره های آموزشی شامل آموزش های پرطرفدار روز
 • ما تضمین اینکه شما وارد بازار مار بشوید را میکنیم
  یکی از علت هایی که کار آموزان برای مدرک می آیند ورود به بازار کار می باشد، یکی از نکات مثبت این آموزشگاه این می باشد که بعد از اینکه شما مدرک خود را دریافت وارد بازار کار میشید و حتی الامکان ما شمارا به آرایشگر های حرفه ای معرفی میکنیم برای کار
 • میزان درآمد روزانه شما تامین میشود
  بعد از اینکه شما مدرک خود را به صورت کامل گرفتید و وارد کاری شدید بسته به کار شما حالا اگر کار مال خودتان باشد روزانه حد اقل با ۱۵۰ هزارتومان شروع میشود به بالا اما اگر زیر نظر کسی کار میکنید این حقوق امکان دارد بالا تر نیز برود و خیلی حرفه ای تر بشید نسبت به چیزی که قبلا بودید.